Novinky #2

Táák dnes si zhrnieme ďalšie informácie a novinky, ktoré sa stali nedávnu dobu.

  • nastalo spojenie dvoch serverov, Survival a MiniGames
  • po pár dňoch došlo k nehode s novým developerom a niekoľko dňová práca so serverom bola stratená, ďakujeme 🙂
  • opäť vznik nového servera

Ale, pekne po poriadku. Spočiatku sme sa chceli zamerať na jednoduchší minecraft server. Dôvod nebol v našej neznalosti vyšperkovať si to podľa pre-pluginových serverov, ale už to nie je veľmi prehľadné a každému sa nedá vyhovieť v jeho požiadavkách tak aby boli všetci spokojný a hlavne pokojný. Jaj, no nemáme niektoré, veci ktoré sú na tom a tom najlepšom serveri 😀 Nám to nechýba a ak s tým bude budúca komunita súhlasiť, nastane hlasovanie a potešíme sa všetci.

Prosím, nikoho nechceme urážať 🙂 a ani Vy tak nekonajte, nie sme začiatočníci, berieme to aj ako hobby a zábavu, nie súťaž v pluginoch 😀

Po spojení Survival a MiniGames, a následnej nehode sme sa rozhodli začať od začiatku. Taký krátky týždeň a práce kopec je za nami. Vzišiel z toho zaujímavý MMORPG Survival kde je shop, questy, MCMMO, RPG, i Economy a tajne recepty po splnení úloh. Denná odmena čaká na každého z Vás a Edgar špekuluje aj o strelných zbraniach a SlimFun, ktoré by malý byť funkčné zajtra o 14:00. Server je dostupný od verzie 1.8 Radi Vás privítame a….

No a tu končí naše uvažovanie o jednoduchom servery 😀 možno si taký server užijem až v dôchodku 🙂

Vidíme sa v mc svete. Ahoj zatiaľ 😉

Write comment

  • (will not be published)